ג'פטו 2020 - הקונספט

מאז שאני זוכר את עצמי, עסקתי ברמה זו או אחרת בביצוע, יצירה ובניה של דברים… מהיותי בן לדור שלישי של נגרים, מן הסתם, לרוב עולם היצירה שלי נבע מעולם העץ. אולם במשך השנים התפתח לעולמות נוספים. במהלך השנים האחרונות עסקתי בתחומי היצירה הפיתוח והבניה למחייתי, ובמהלך 6 השנים האחרונות בניהול, ייעוץ, איתור ומכירה של מוצרים, כלי עבודה חומרי גמר, הדרכה וסיוע ללקוחות רבים. זאת, תוך שהבאתי איתי למקום העבודה ידע נרחב ומקצועי אותו רכשתי במהלך השנים.

בכל הקשור לעולם ה- D.I.Y במהלך כל שנות עבודתי נחשפתי לתחושת תסכול עמוקה שעלתה מצד בעלי המקצוע, הלקוחות, האומנים עימם נפגשתי. וגם שלי עצמי. וזאת על רקע הנגישות והזמינות של המוצרים, חומרי הגלם והכלים הנדרשים לנו לביצוע הפרוייקטים השונים. לרוב היינו צריכים לחפש וללקט את מכלול המוצרים, החל מחומר הגלם, מכלי העבודה המתאימים, הצבעים, הלכות, חומרי הגימור, המתכלים, ומאות מוצרים הכרחיים, בעשרות חנויות שונות, שבהן לרוב העובדים אף לא הכירו את המוצרים. כל שכן לספק ידע מקצועי כלשהו. רוב החנויות המצויות כיום הינן אספקות טכניות, המחזיקות מגוון מוצרים העונה לצרכים הפשוטים ביותר, שרובם סובבים את עולם השיפוץ בלבד. ו/או מחסני עץ – המספקים בעיקר חומר לבניית פרגולות, דקים וכו'. חנויות ה"אינטרנט" רחוקות אפילו יותר…

נסיון רב שנים, ידע נרחב ומקצועי, יכולת ביצוע גבוהה, אינטגרציה היכרות עם מגוון רחב מאוד של מוצרים, יצרנים משווקים, כל אלה חוברים יחד להקמת ONE STOP SHOP. חנות קונספט, מקום אחד לעולם העץ, היצירה האומנות וה – D.I.Y תוך מתן פתרונות לנגרים, קבלנים, בעלי מקצוע, אומנים, בעלי תחביב, ומעצבים. כל זאת ברמה מקצועית גבוהה. מלאי מוצרים מקצועי, יעודי, איכותי, רחב ומגוון מאוד, בחנות אונליין וחנות פרונטלית. מרכז ייעוץ, הדרכה וסדנאות, חוגים והרצאות בתחומי העשייה השונים והכל תחת קורת גג אחת.

נשמח לראותכם,

בברכה
יצחק לייב